תמונת נושא שיווק אתרים באינטרנט

שיווק אתרים באינטרנט

שיווק - פעולה באמצעותה מקדמים מכירה של מוצר ו/או שירות תוך כדי השגת מטרות מבוקשות.

מטרת השיווק באינטרנט -  לייצר תנועת גולשים מרבית ככול האפשר אל האתר אותו מקדמים תוך שימת דגש על גירוי הגולש בתכנים המוצגים.

שיווק אתרים באינטרנט - נגישות

שיווק באינטרנט הוא הנגיש ביותר מכל סוגי השיווק, לרשות כל אחד מאיתנו טלפון נייד, מחשב נייח, מחשב נייד, טאבלט וכדומה. לצורך חיפוש שירות ו/או מוצר המקום הראשון אליו נפנה הוא האינטרנט אשר מספק מענה 24/7 לכל מטרה ועל כן פלטפורמת השיווק באינטרנט היא המובילה והנחשפת ביותר.

שיווק אתרים באינטרנט - הפצת מסר שיווקי

צורת השיווק הנפוצה ביותר היא " שיווק מפה לאוזן" ולכך יש לתת התייחסות מרבית בשיווק באינטרנט, יש ליצור גירוי אצל הגולש לקריאת התכנים והבנת המסר השיווקי למען הפצתו.

שיווק אתרים באינטרנט - תפקיד

תפקיד שיווק אתרים באינטרנט הוא לחבר את הלקוח הפוטנציאלי אל המוצר, טיב המוצר והשירות הניתן הוא חלק עיקרי בפעולת השיווק על כן, טרם תחילת הפעילות יש לבצע מחקר מעמיק על המוצר / השירות המוצגים ואיכותם ולהתאים את פעולת השיווק באינטרנט באותה רמה כך שייווצר סנכרון מוחלט ביניהם

שיווק אתרים באינטרנט - יתרון

היתרון בשיווק באינטרנט הוא היכולת לאתר את קהל היעד אשר אליו אנו מעוניינים לפנות, לדעת בדיוק מהם צרכיו ובכך להתאים את המענה ברגע שההתאמה מושלמת כמו "כפפה ליד" אותו לקוח פוטנציאלי אשר הפך ללקוח קיים, יזכור היטב את שם בעל העסק ויתרה מכך ימליץ בכל מקום אפשרי ובכך הושגה המטרה.

שיווק אתרים באינטרנט - גוגל

חברת "גוגל" הוקמה בשנת 1998, הצהרת הכוונות איתה החלה את דרכה הייתה ארגון כלל המידע העולמי והפיכתו לנגיש ויעיל לכלל העולם ומכל מקום.
לגוגל השפעה מכרעת על אופי החיים המודרני, היא עושה זאת באמצעות טכנולוגיה חדשנית ומתפתחת, איכות התוצאות וממשק ידודתי ונגיש למשתמש.

גוגל עוררה סערה וכבשה את תחום הפרסום ביום בו השיקה את Google Adwords - מנוע חיפוש אשר נתן מענה לכל בעלי האתרים לפרסום באזור הממומן והאורגני. גוגל דוגלת בתחרות פרסום שווה ומעת לעת משנה את הפרמטרים לקידום אתרים באינטרנט על מנת ליצור תחרות הוגנת בין המפרסמים במנוע החיפוש.

חלק משיווק נכון של אתרים באינטרנט ובגוגל הוא הגדרת התקציב לפרסום מסוג זה, על בעל העסק להבין שככול שירבה בהשקעה בתחום זה כך יקצור את הרווחים בהמשך.