פרסום אתרים באינטרנט

פרסום - פעולה יזומה ומתוכננת מראש בה מועבר מסר גלוי או נסתר לקהל יעד רלוונטי בצורות שונות, תפקידו המרכזי של פרסום הוא קריאה לפעולה, על המפרסם להתעדכן באופן תמידי על צורות הפרסום המובילות ביותר ולהתאים את עצמו ואת דרך הפרסום באינטרנט למען שביעות רצון לקוחותיו.
המדדים לפרסום אפקטיבי של אתרים באינטרנט:

1. סטטסיטיקה חודשית

באמצעותה אומדים את כמות הגולשים בגוגל אשר נחשפו לפרסום האתר שלכם באינטרנט, מהיכן הופנו לאתר (פייסבוק, קידום אורגני, קישורים, מאמרים, סרטונים, תמונות וכו').

לאחר שניתחנו את נתוני הסטטיסטיקה החודשיים, מחזקים בתוכן רלוונטי ועמודים נוספים (כנדרש) בכדי להגדיל אף יותר את כמות הפניות בחודש הבא.

2. תשאול תמידי

על בעל עסק או חברה שלרשותה אתר מקודם באינטרנט, לאפיין את השיחות המתקבלות באמצעות שאילת שאלות מכוונות כגון:"איך הגעת אלינו?", "איזה שירות חיפשת?", "מה מילת החיפוש אותה חיפשת בגוגל?", "מהיכן אתה?".

תשאול תמידי יסייע לכם באפיון החיפושים בגוגל ויספק עבורכם מדד להצלחת הפרסום שלכם באינטרנט. 

3. סקר שביעות רצון

עסק מצליח הוא עסק אשר בוחר שלא לפעול בשיטת "שגר ושכח".

חלק גדול מצבירת מוניטין של עסק או חברה והגעת לקוחות פוטנציאלים נוספים מגיע מלקוחות שבעי רצון המשתפים את מכריהם - זהו חלק חשוב ועיקרי בהצלחת הפרסום.

אל תתעצלו - בצעו סקר שביעות רצון!
כמה פעמים ישבתם מול המחשב וחיפשתם את תחום העיסוק שלכם בגוגל ולא רק שלא הופעתם שם, ראיתם בעמוד הראשון בעלי עסקים חדשים אשר לא ידעתם שקיימים.
 
מיד לאחר מכן רטנתם: "מי הוא, כשהוא התחיל ללמוד את התחום אני הייתי כבר 15 שנה בתחום, איזה ניסיון יש לו?", "איך הוא שם ואני לא?!" התשובה לכך פשוטה - בעוד אתם טפחתם לעצמכם על השכם והאמנתם שפרסום מפה לאוזן הוא מספקאחרים שרק הקימו את העסק, הבינו שעל מנת לצבור מוניטין ולדאוג לפרנסה קבועה ומתמשכת עליהם להשקיע בפרסום אתר האינטרנט שלהם ובחרו לעשות זאת באמצעות מנוע החיפוש הגדול בעולם -גוגל! למה גוגל אתם שואלים?! מדי חודש, נכנסים מעל 4 מיליון מחפשי שירות אל מנוע החיפוש גוגל ישראל והם לא טועים! גוגל נגיש בכל מקום: מהנייד, מהמחשב, מהטאבלט, ובנוסף, לא משנה איזה סוג שירות תחפשו תמיד תגיעו לתוצאה הרצויה והממוקדת ביותר למילת החיפוש אותה כתבתם!
 
לבטח עכשיו אתם אומרים: "אבל פרסמתי בעבר והתאכזבתי", "זה לא עבד", "לא כיסיתי את ההוצאות". מי שמחפש פרסום אתר אינטרנט זול וחובבני שלא יתפלא שיקבל תוצאות זולות ומאכזבות בהתאמה. כשם שהשקעתם בנראות העסק שלכם, המוצר אותו אתם משווקים, החליפה היפה שאתם לובשים מדי יום כך יש להקדים ולהשקיע בפרסום העסק שלכם. אל תדחו למחר את מה שיכול לקדם אתכם כבר היום, בחרו בחברה שמלווה אתכם יד ביד כל הדרך להצלחה! אתם תביאו את החזון, אנחנו את הפתרון וביחד נגיע אל ההמון - זה לא רק הסלוגן שלנו, זו המציאות! הלקוחות שלנו כבר בעמוד הראשון באמצעות פרסום אתר האינטרנט שלהם בגוגל ואתם?!
תמונת נושא פרסום אתרים באינטרנט