תמונת נושא השכרת אתרי אינטרנט

השכרת אתרי אינטרנט

החשוב ביותר בבחירת בעל עסק המתמחה בהשכרת, הקמת ובניית אתרים לעסקים קטנים, חברות ועצמאים הוא היכולת שלכם להיות שותפים בכל חלק בתהליך - אנחנו כאן בשבילכם !
 
אתר הוא כרטיס הביקור שלכם בעולם האינטרנט. כשם שאתם מקפידים על הופעתכם בעסק, נראות העסק והמוצר אותו אתם מוכרים כך יש להקפיד ולבחור את חברת בניית האתרים המקצועית והמתקדמת ביותר. S&L Adsolution - ההצלחה שלכם? היא ההצלחה שלנו !
         
אנו מתמחים בהשכרת, עיצוב ובניית אתרים מרשימים, מתקדמים ומייצגים מכל הסוגים ובהתאמה מושלמת לצורכי הלקוח:
 • דפי נחיתה.
 • אתרים תדמיתיים.
 • אתרים אינפורמטיביים.
 • אתרים לעסקים קטנים.
 • אתרים לעסקים חדשים.
 • אתרים לחברות.
 • אתרי חנות וירטואלית.
 • אתרי קטלוג.
השכרת אתרי אינטרנט - הכרות עם הלקוח ובירור צרכים

בפגישתנו הראשונה ובשלב ראשון, נערוך שיחת הכרות מעמיקה בה נכיר את בעלי העסק ונלמד את תחום עיסוקם, דרך המכירה (ישירה ו/או עקיפה), קהל היעד אליו אתם מעוניינים להגיע, מה מייחד אתכם כבעלי עסק בשונה מעסקים אחרים והיסטוריית פרסום של העסק (מיתוג, קידום).

בשלב השני של פגישתנו, נברר עמכם איזה אתר ברצונכם להשכיר, לבנות, למתג, לפרסם ולקדם (דף נחיתה, עסק קטן, עסק גדול, חנות וירטואלית, אתר קטלוג, אתר תדמיתי), מה גודל החשיפה אליהם אתם שואפים להגיע וכיוצא בזה.

בשלב השלישי של פגישתנו ולאחר שאספנו את כל המידע ההתחלתי הדרוש לנו, נציג בפניכם את פתרונות הפרסום באינטרנט המתאימים לכם ביותר ונפרט כיצד ניתן להגיע לתוצאה מקסימאלית בהתאם לצרכיכם.

כעת, משהכרנו את הצרכים שלכם והצגנו בפניכם את המענה לצורך הטוב ביותר עבורכם, נשאיר אתכם לחשוב, לבדוק, להתייעץ, לערוך סקר שוק מבחינת עלויות ופלטפורמות שונות להשכרת והקמת אתרים.

אנו מאמינים כי הערך המוסף אשר יינתן לכם בפגישת ההכרות בינינו העורכת לערך כשעתיים יספק לכם המון חומר למחשבה והבנה כי הצטרפות לחברתנו לא תתבצע בפגישתנו הראשונה כי אם לאחר שעשיתם את כל הבדיקות האפשריות והחלטתם ממקום שלם, מבין, מקבל ובעל ידע רב (הניתן בפגישה) להמשיך לפגישתנו הבאה.

השכרת אתרי אינטרנט - אפיון השכרת אתר

בפגישתנו השנייה ולאחר שהבעתם את רצונכם להתקדם בתהליך השכרת אתר אינטרנט באמצעות פתרונות הפרסום באינטרנט שלנו, נבצע בדיקה מקיפה לגבי גודל השכרת האתר הנדרש בהתאם לאופי הפעילות שלכם, קהל היעד, מתחרים בתחום עיסוקכם, שירותים מוצעים, סרטוני וידאו, קבצים אינפורמטיביים, תמונות ועוד. במידה ובחרתם בשלב זה כי אתם מעוניינים גם לקדם את אתרכם במנוע החיפוש גוגל באזור האורגני נערוך ניתוח חיפושים על פי מילות מפתח מחופשות בגוגל. בנוסף, נדריך אתכם מהו גוגל Adwords, כיצד משתמשים בו, איך מתבצע בו שימוש ומהו מעלותיו הרבות לעסק שלכם.

השכרת אתרי אינטרנט - הקמת אתר מושכר ללקוח

בשלב האחרון תשלחו לנו את כל החומרים והמידע אותו תרצו לעדכן באתר המושכר מבחינת:
 • לוגו העסק/החברה (על רקע שקוף ומותאם לחוק נגישות האתרים)
 • תכנים (במידה ותהיו מעוניינים בעריכת תכנים שיווקיים נשמח לעשות זאת עבורכם בתוספת תשלום אשר תוגדר מראש בהתאם לכמות התכנים ואורכם).
 • תמונות (מוצר, אווירה, שירות, פרויקטים וכדומה).
 • קבצי מידע (אקסל, וורד, פי די אף, קטלוגים, תפריטים, מוצרים אותם עליכם להנגיש בהתאם לחוק נגישות האתרים).
 • סרטונים/קבצי וידאו מונגשים (הכוללים כתוביות מתארות בהתאם לחוק נגישות האתרים).
 • המלצות (הכוללות שם מלא של הלקוחות ואזור המגורים שלהם).
 • קישורי רשתות חברתיות (פייסבוק, אינסטגרם, ערוץ יוטיוב, וויז ועוד).
למען הסר ספק, החומרים המתקבלים מהלקוח הינם באחריותו הבלעדית והמלאה של הלקוח מבחינת זכויות יוצרים וכל סעיף חוקי כזה ו/או אחר, אנו מסירים כל אחריות בנושא.

בשעה טובה! האתר שלכם עלה לגוגל, בשלב זה נעדכן את הלקוח על עליית האתר שלו לגוגל וזאת תחל לסרוק את האתר, מרגע זה ואילך כל מי שירשום את שם העסק שלכם יוכל להיחשף אל האתר ולקבל ערך מוסף נרחב על תחום עיסוקכם.

במהלך תקופת ההתקשרות תוכלו לבצע באתר המושכר כל שינוי בו תחפצו החל מעדכון תמונות, פרויקטים חדשים, מוצרים חדשים ועד עדכון תכנים ו/או הוספת תכנים וכל זאת ללא עלות נוספת (בהתניה שאין חריגה מהסכם ההתקשרות). 

הטיפ שלנו !

לקוחות פוטנציאלים מעוניינים לראות המלצות מלקוחות שונים, שימו דגש על עמוד המלצות באתר. לתשומת לבכם, הלקוח הפוטנציאלי אינו " טיפש" ויודע להבחין היטב בין המלצה אמינה או "מזויפת". דאגו בכל פעם שאתם מספקים שירות ללקוח או מוכרים מוצר ללקוח לבקש המלצה על חווית השירות או הקנייה שלהם בה יופיע : שמם המלא, עיר המגורים, המוצר אותו רכשו ובמידה ומעוניינים רצוי להוסיף גם טלפון נייד. אל תתפתו לטעות הנפוצה של לכתוב מכתבי המלצה לעצמכם מאחר ובדיוק כך "שורפים" בעלי עסקים רבים את אמינותם ומאבדים לקוחות.