תמונת נושא אודות

אודות

ברוכים הבאים אל S&L Adsolution,
 
אנו מתמחים במתן פתרונות פרסום באינטרנט לעצמאים, בעלי עסקים קטנים וחברות הכוללים:
  • השכרת אתרי אינטרנט - מתקדמים ומעוצבים המותאמים למכשירים ניידים (סמארטפונים, טאבלטים ומחשבים). החל מעמודי נחיתה, אתרים לעסקים קטנים, אתרים תדמיתיים, אתרים לחברות גדולות ועד לחנויות וירטואליות, אתרי קטלוג ועוד.
  • אחסנה מאובטחת - אחסון התכנים, תמונות, וידאו, מאמרים וסרטוני יו טיוב על גבי שרתים הנסרקים ומאובטחים 24/7. 
  • עריכת תכנים - בצורה שיווקית, משקפת ומותאמת לפרמטרים המשתנים של גוגל.
  • קידום אתרים אורגני (SEO) - קידום האתר שלכם במנוע החיפוש של גוגל באזור האורגני (לב הדף) באמצעות מילות מפתח נבחרות ומותאמות באופן מקסימאלי לתחום העיסוק שלכם, אזור מתן השירות וקהל היעד הרלוונטי.
  • הנגשת אתרי אינטרנט - (לפי תקנה, 35 סעיף 19 לחוק שוויון זכויות לאנשים בעלי מוגבלויות) ובהסמכתה של עמותת נגישות ישראל.
  • תחזוקת אתרים שוטפת - מבחינת הוספת עמודים, עדכון תוכן, הוספת תמונות, סרטוני וידאו, קישור קבצי מידע ועוד.
S&L Adsolution, מאמינים כי חלק גדול ועקרי בהצלחת העסק שלכם הוא הבנת הצורך שלכם בפתרונות הפרסום שלנו ועל כן, לרשותכם צוות מקצועי ומוביל בתחום הפרסום, השיווק והמיתוג באינטרנט ככלל ובמנוע החיפוש גוגל בפרט אשר ילווה וינחה אתכם בכל חלק מהתהליך בשקיפות מלאה, בדגש על ערך מוסף ובשיתוף מלא בכל תהליך הקמת האתר וקידומו.
 
למי מתאימים פתרונות הפרסום שלנו באינטרנט?
  1. לבעלי עסקים קטנים, חברות ועצמאים - אשר אין ברשותם אתר אינטרנט, מבינים את חשיבות הנוכחות האינטרנטית שלהם בגוגל ומעוניינים לחשוף את המוצר ו/או השירות בפני קהל יעד ממוקד באמצעות קידום אורגני למען הגדלת החשיפה וצבירת המוניטין העסקי.
  2. לבעלי עסקים או חברות אשר לרשותם אתר פעיל - החשים כי האתר הקיים שלהם אינו מייצג אותם ואת אופי הפעילות שלהם ומעוניינים בבניית אתר חדש ו/או מעוניינים במיקסום החשיפה בגוגל באמצעות קידום אורגני.
  3. לבעלי עסקים או חברות המקודמים אורגנית בגוגל  - אך לא מצליחים להגיע לתוצאות חשיפה מרביות, לא הגיעו לעמודים הרצויים, מרגישים כי כמות מילות המפתח באתר נמוכה ואינה מספקת מענה לצורך.
לכל לקוח פוטנציאלי יש צורך בשירות או מוצר שונה, ההוכחה לכך היא שמדי חודש ישנם מעל 4 מיליון מחפשי שירות באינטרנט, מתוכם 90% הם חיפושים המתבצעים במנוע החיפוש גוגל ישראל הזמין ונגיש בכל מקום, בכל זמן ובכל העולם.
 
בחרו בבעל עסק או חברה אשר תספק עבורכם: אפשרויות חיפוש נרחבות (מילות מפתח) כך שלא משנה איך יחפשו את השירות  ו/או המוצר שלכם -שם העסק שלכם יופיע, כתיבת תכנים שיווקיים ברמה גבוה, מדויקת והתאמה מרבית לפרמטרים הנוקשים והמשתנים של גוגל הדוגלת בתחרות פרסום שווה. בכך תמקסמו את המידע הניתן ללקוח הפוטנציאלי ומכאן כל שנותר לו הוא לפנות לבעל אליכם להזמנת המוצר ו/או השירות.
 
אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבור העסק אותו בניתם בשתי ידיים וחשוב מכך, לעולם אל תרימו ידיים - הפרסום בגוגל עובד!